Sienų šiltinimas poliuretanu

ŠILTINIMAS ATVIRŲ PORŲ POLIURETANU

Poliuretano putų sudėtis

Putų poliuretanas purškiamas remiantis tokia technologija, kai du komponentai izocionatas ir poliolis, veikiami aukšto slėgio, tokiomis pat porcijomis perduodamos į purkštuvą, kuriame šie komponentai susimaišo ir purškiami ant paviršiaus. Taip sumaišyti nesuputoję komponentai plonu sluoksniu dengia paviršių ir po kelių sekundžių gaunama reakciją, putų apimtis išauga, išaugio dydis, tai yra šiltinimo sluoksnio storis, priklauso nuo putų kilmės, ar tai atvirų porų poliuretanas ar uždarų porų poliuretanas. Tarkim pastato sienos, sudaro didžiąją dalį pastatų išorinių paviršių, todėl per juos galima netekti daug šilumos. Užpurškus poliuretano putų, šiluma bus efektyviai sulaikoma, jo purškiama atskirais sluoksniai ir puikiai sukimba su paviršiumi. Taip poliuretano puta sudaro vientisą kietą termoizoliacinį sluoksnį, kuris padeda suvaržyti konstrukcijas.

Atvirų porų poliuretano savybės

Atvirų porų poliuretano putos yra minkštesnės ir lengvesnės ( 8 kg/m3 tankio arba 10 kg/ m3). Atvirų porų poliuretano šilumos laidumo koeficientas λ = 0,037 W/(m·K). Atvirų porų poliuretano putos lengviau pasiduoda įvairių formų šiltinimui, jas galima lengviau nupjauti ar dar kitaip apdribti. Todėl atvirų porų poliuretano privalumas, kad galima padengti įvairių konfigūracijų objektus bei įvairias nestandartines konstrukcijas. Atvirų porų poliuretano putos sudaro termoizoliacinį sluoksnį be jokių sudūrimų, siūlių, sukuria vientisą. Sandariai užpildydamas net pačius mažiausius, mikroskopinius paviršiaus tarpelius ir ertmes. Tokiu būdu nelieka jokių šilumos tiltelių. Pats procesas neužtrunka ilgai.

Poliuretano putos yra atsparios įvairiems temperatūrų pokyčiams – nuo -30 °C iki +90 °C; trumpą laiką galimas netgi iki +150 °C temperatūros poveikis.

Poliuretano putos laikomos vienos ekologiškiausių šiltinimo medžiagų, nes jose nėra aplinkai žalingų medžiagų. Įgavusios kietą būseną poliuretano putos nepūva, nepelija, jose nesiveisia jokie parazitai ar graužikai.

SUSISIEKITE

DIRBAME VISOJE LIETUVOJE.

ATVYKSTAME VIETOJE NEMOKAMAI ATLIKTI KONSULTACIJĄ.

PASAKOME PRELIMINARIĄ KAINĄ IR NĖRA JOKIŲ PAPILDOMŲ MOKĖJIMŲ.

 

Skambinkite telefonu: 862 862 860

Arba parašykite: info@termoputos.lt

Atsiųskite užklausą